З метою пропаганди  здорового способу життя з 09.09. по  – 13.09.2013 року в Озернянській ЗОШ проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Здоров'я кожної людини – це його багатство».

·        залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом;

·  виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту,  взаємовиручки і підтримки

·        виявлення  сильних спортсменів.

Класними керівниками проведені класні години за темами: «Мій друг - фізична культура» - початкова ланка, «Шкідливі звички та їх згубний вплив на організм людини» - середня ланка, «Здоровий спосіб життя» - старше ланка.

Також був проведений конкурс малюнків «Спортивна веселка» - 1-4 класи загальною кількістю 150 учнів. З великим інтересом учні 2-4 класів приймали участь у спортивних змаганнях.

09.09.2013 була проведена комбінована естафета «Старти надій», в якій прийняли участь учні 5-х класів загальною кількістю 60 учнів. Перемогу одержали: І місце-учні 5-го Б класу, І місце– учні5-го Акласу і ІІ місце– учні 5- В клас.

Цього ж дня було проведено змагання з «легкоатлетичного 4-хборья» серед учнів 6-7-х класів загальною кількістю 55 учнів. Загальне І-е командне місце серед 6-х класів посіла команда 6-В класу, ІІ-ге місце команда 6-А класу, ІІІ-є – команда 6-Б класу. Загальне І-е командне місце серед 7-х класів посіла команда 7-Б класу, ІІ-е місце команда 7-А класу. Окремо за видами призові місця зайняли наступні учасники:

Завершив І-й день тижня фізкультури і спорту товариський турнір з баскетболу серед учнів «8-А», «8-Б» і «8-В» класів загальною кількістю 30 учнів, з яких І-е місце посіла команда 8-Б класу, ІІ-е місце команда 8-А класу і ІІІ-є місце команда 8-В класу.

З 10 по 12.09.2012  в змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» загальною кількістю 90 учнів,  між учнями збірних команд 5-6 класу з рахунком 6:1 перемогла команда шестикласників, серед збірних команд 7-8 класу з рахунком3:1 перемогла команда восьмикласників та серед збірних команд 9-11 класу І місце посіла збірна команда 9-го класу, ІІ місце–посіла збірна команда 10-го класу і ІІІ місце– посіла збірна команда 11-го класу.

10, 11 і 13.09.2012  були проведені змагання в першості з баскетболу, загальною кількістю 95 учнів,  серед збірних команд 6-7 класу  дівчат та хлопців окремо: серед  шестикласників І-е місце посіла команда 6-Б класу, ІІ-е місце – команда 6-В класу і ІІІ- є місце команда 6-А класу. Серед  7-х класів І-е місце посіла команда 7-А класу, ІІ-е місце – команда 7-В класу. Серед збірних команд 8-11-х класів «Дівчата» І-е місце посіла команда 9 класу, ІІ-е місце – команда 8 класу ІІІ-є місце команда 11 класу і ІV-е місце команда 10 класу. Серед збірних команд 8-11-х класів «Хлопці» І місце посіла збірна команда 9 класу, ІІ місце - 10 класу і ІІІ місце - 11 класу, ІV-е місце команда 8 класу.

12.09.2013 року в змаганнях з волейболу серед збірних команд учнів дівчат та хлопців загальною кількістю 50 учнів, окремо 9-11 класів І місце посіла команда 9 класу хлопці та дівчат, ІІ місце- 11 класу хлопці та дівчат і ІІІ місце – 10 класу хлопці та дівчата.

На завершення тижня фізичної культури і спорту було проведено змагання серед команд вчительського колективу, збірної команди школи та збірної команди села Озерне з волейболу та баскетболу загальною кількістю 25 осіб.

В суботу 14.09.2013 в м. Ізмаїл команда Озернянської ЗОШ прийняла участь в районних змаганняхз водного туризму «гребля на байдарках» (загальною кількістю 12 осіб) та посіла ІІ-е  місце.

Під час проведення тижня фізичної культури і спорту в Озернянській ЗОШ з 09-14.09.2013 року прийняли участь учні початкових класів а також учні5-11 класів загальною кількістю 627 осіб. Нагородження усіх учасників тижня фізичної культури і спорту відбудеться 20.09.2013 р.

Переглядів: 1841 | Додав: Іван_Олександрович | Рейтинг: 5.0/2